POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

FM Bank
FM Kredyt ekspresowy

  • proste i wygodne finansowanie różnorodnych potrzeb
  • dogodny okres kredytowania

Pożyczka w kredito

Starając się o pożyczkę w kredito24, możemy starać się o 2 000 złotych. Warto podkreślić Kredito.pl oferuje dłuższy czas kredytowania niż inne firmy. Okres kredytowania w kredito24 wynosi 45 dni. Jeżeli wnioskodawca w wyznaczonym czasie nie może spłacić pożyczki, po konsultacjach z firmą, okres ten można przedłużyć. Z szybkie pożyczki może skorzystać każdy.

Wystarczy, że jest się pełnoletnim obywatelem naszego kraju, posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy i rachunek bankowy. Nie są wymagane w tym przypadku zaświadczenia o dochodach, ani też inne zapewnienia. Kredito postępuje bardzo uczciwie, więc aby jej klienci nie wpadli w „spiralę kredytową”, kolejną pożyczkę mogą wziąć dopiero 7 dni od spłaty uprzedniego zadłużenia.

Analiza wniosku

Wiadomość o potwierdzaniu pożyczki uzyskasz w ciągu kilku minut. W bieżącej chwili kredito24 oferuje najkorzstniejszą pożyczkę na rynku produktów parabankowych.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Pożyczka na oświadczenie

Nie potrzeba przedstawiać nam swoich dochodów, przedstawiać umowę o pracę. Potrzebujemy Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie ma znaczenia czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ograniczona procedura przyznawania pożyczek znacznie upraszcza całą operację.Decyzję o wielkości przyznanej pożyczki na oświadczenie uzyskasz w kilka minut! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa